Google
Kontakt z Adminem
SECRET007
e-mail:
secretjarek@interia.pl


Ostatnie Obrazy
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Aktualnie online
Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 2,451
Najnowszy użytkownik: bartekka
Przetłumacz stronę

Reklama




”sprzetlorpio.pl/"



”matchpro.com.pl"



Strony o wędkarstwie NARYBY


Mini forum
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

SECRET007
21-09-2017 02:52
witam

leszcz 77
19-06-2012 19:05
witam.poszukuje informacji na temat topów do 608 gdzie i za ile można kupić bardzo pilne dziekuje Shock może są kompatybilne z innymi colmicami?????????

sensas85
28-05-2012 18:00
sprzedam łódź wędkarską texas270 z przyczepą w bardzo dobrym stanie cena jaka mnie interesuje 2400do negocjacji tel 607069995

sklepsumikzabrze
15-02-2012 14:41
pozdrawiam

kajtek
07-02-2012 19:17
witam.mam do sprzedania kombajn Trapera z systemem jezdnym w bdb. stanie wraz z osprzętem (tacki,kuwety,fajk
i) więcej informacji 609447326, piotrek7671@op.pl

Google
Mistrzostwa Świata
Lp. Team Nr. First Name Last Name Sector



1. 1 Jerzy Tomaka Poland A
2. 1 Sławomir Żołądź Poland B
3. 1 Tomasz Nysztal Poland C
4. 1 Dariusz Ziemniewicz Poland D
5. 1 Robert Florczyk Poland E
6. 1 Marian Szepeta Poland - R

7. 2 Dzianis Yarmolovich Belarus A
8. 2 Dzmitry Izmestsyeu Belarus B
9. 2 Aliaksei Valihenka Belarus C
10. 2 Aleh Azkrzheuski Belarus D
11. 2 Yury Shchors Belarus E
12. 2 Peter Nahula Belarus -R

13. 3 Jana Kubicova Czech Republic A
14. 3 Josef Zahradek Czech Republic B
15. 3 Jan Panek Czech Republic C
16. 3 Jiri Jirak Czech Republic D
17. 3 Milan Fiala Czech Republic E
18. 3 Czech Republic - R

19. 4 Rita Verza-Grabovska Latvia A
20. 4 Normunds Grabovskis Latvia B
21. 4 Krisjanis Krasowskis Latvia C
22. 4 Peteris Literis Latvia D
23. 4 Guntis Karklins Latvia E
24. 4 Genadijs Grigorjevs Latvia - R

25. 5 Jari Kuorikoski Finland A
26. 5 Maria Olkkola Finland B
27. 5 Ari Harttikainen Finland C
28. 5 Esko Huhtaninien Finland D
29. 5 Kimmo Lintila Finland E
30. 5 Ari Gronlynd Finland - R

31. 6 Assetkan Duskuzhanov Kazakstan A
32. 6 Ruslan Karabalin Kazakstan B
33. 6 Zhumagazy Rakaimgaliev Kazakstan C
34. 6 Aleksandr Dymin Kazakstan D
35. 6 Sergey Rot Kazakstan E
36. 6 Evgeny Begishev Kazakstan - R

37. 7 Sven Michelson Estonia A
38. 7 Marko Abram Estonia B
39. 7 Stanislav Pesjukov Estonia C
40. 7 Mati Banhard Estonia D
41. 7 Jaak Visnappuu Estonia E
42. 7 Harry Poneks Estonia - R

43. 8 Gennady Serov Russian A
44. 8 Andrey Petrov Russian B
45. 8 Alexey Zhelezkin Russian C
46. 8 Stanislav Paslanchik Russian D
47. 8 Alexey Toplenkin Russian E
48. 8 Alexey Dyachenko Russian - R

49. 9 Izydorius Unikas Lithuania A
50. 9 Judzas Paulekas Lithuania B
51. 9 Gedyminas Cironka Lithuania C
52. 9 Vytautas Sidlauskas Lithuania D
53. 9 Arimantas Cironka Lithuania E
54. 9 Aurelius Dudzinkas Lithuania - R

55. 10 Anatoliy Tykhonov Ukraine A
56. 10 Volodymyr Sakalo Ukraine B
57. 10 Sergiv Burdak Ukraine C
58. 10 Oleksandr Onyuskien Ukraine D
59. 10 Gennadiy Shmurov Ukraine E
60. 10 Volodymyr Avramenko Ukraine - R

61. 11 Gunilla Turdell Sveden A
62. 11 Mats Arne Axselsson Sveden B
63. 11 Hans-Erik Klistofferson Sveden C
64. 11 Kjell-Ake Jonsson Sveden D
65. 11 Tchomas Axselsson Sveden E
66. 11 Andreas Wetterhall Sveden - R
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Google dół
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2021 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Copyright © Strona od 19.10.2006 by SECRET007 ( JB FILM Jarosław Bartkiewcz ) Wszelkie prawa zastrzeżone
Wędkarstwo wyczynowe
Designed by Mangee
19,660,739 unikalne wizyty